שלום בית

שלום בית

עו"ד ברויר טפר אינה מחליפה את ביה"ד בניסיון לשלום בית… גם ביה"ד כבר לא תמיד שולח לניסיון נוסף, אבל המטרה היא לבדוק  לפני שנוקטים בהליכים אחרים – האם באמת החלטתם שזה הסוף לנישואיכם ואין עוד דרך אחרת..

מכאן הדרך פתוחה להגיע להסכם שלום בית או לחילופין גירושין.

מהו הסכם הזה ומה מטרתו?

מדובר בהליך שיוצר בחירה מושכלת אצלכם בני הזוג שמעוניין לעשות אולי עוד משהו, מאמץ אחרון, לפני שמתגרשים.

אתם בוחרים להציל את הבית, את המשפחה ואת כל מה שעמלתם עבורו עד כה ועומד בבסיס חייכם.

הסכם זה מקיף את כל ההסכמות, הויתורים, חידוש הקשר, הבעת האמון בינכם כבני זוג ובמשפחה.

בשביל זה צריך אומץ ובעיקר צריך את שניכם.

רצוי שהסכם זה, שתכינו יחד עם עו"ד המתמחה בדיני משפחה, שמבין בדינמיקה של יחסים ומשפחה, יאושר בערכאה משפטית כמו בימ"ש או ביה"ד זאת על מנת לתת תוקף ומחויבות  לניסיון שאתם משקיעים בו.

ההסכם נותן אפשרות לניסיון שלכם לשקם את יחסיכם והוא מונע גם ממי מהצדדים לרוץ לבימ"ש או לביה"ד "לפתוח תיק",  דבר שיכול להיתפס כהבעת אי אמון והכרזת מלחמה. 

החלק השני של ההסכם, מתייחס לחלק של הגירושין בו כתוב מראש מה יקרה אם "שלום הבית" לא יעלה יפה. החלק הזה, כבר מכיל את ההוראות של 'היום שאחרי'. הוא שומר על זכויותיו של כל אחד מבני הזוג כשיש עוד רצון טוב וכשמכבדים אחד את השני.

עו"ד אושרית ברויר טפר שמה דגש ללוות באופן אישי, מקצועי, בהבנה מקסימלית של צרכי הלקוח  – המשפטיים כמו גם הרגשיים והנפשיים המתלווים להליך ותוך מתן פתרונות יצירתיים למקסום צרכי הלקוח בזמן קצר על מנת שתוכלו לצלוח את המשבר, להמשיך בחייכם ולצמוח ממנו.

לעו"ד ברויר טפר ניסיון רב בהסכמים כאלה אשר יצרו מציאות חדשה לזוגות שכמעט התגרשו אך ברגע האחרון החליטו לתת ניסיון נוסף, להתגייס ולמעשה ההסכם שערכו נותר במגירה בעוד הם חיים יחד עם משפחתם בנחת.

לפרטים נוספים התקשרו

השאירו פרטים, ואחזור אליכם