גישור ומו"מ

גישור זוגי ומשפחתי

אתם חיים ביחד, מנהלים שגרה, מקימים משפחה..

יש לכם בית, נכסים, חיים משותפים ובראש ובראשונה הנכס היקר ביותר – הילדים!

למרות כל הניסיונות שעשיתם, החלטתם שהגיע הזמן להיפרד? אתם אומנם רוכשים כבוד אחד לשנייה אך הזוגיות מבחינתכם נגמרה? אם כך, נשאלת השאלה איך נפרדים בצורה נכונה, מה תשימו בראש סדרי העדיפויות?

לא חסרים סיפורים על זוגות שלקח להם שנים רבות להיפרד ושגם הוציאו על הגירושין הון עתק. לכן ברור מדוע אתם באופן אישי תרצו להימנע מהמצב הזה, כי מי רוצה לסבול? גם ככה גירושין זה לא דבר קל, וההיגיון אומר שאם נעשה את זה מהר, נוכל לצאת מהר לדרך חדשה. 

גישור הוא הדרך הנכונה לתת מענה לשאלות אלה ופתרון לבעיות נוספות שעולות. 

עו"ד ברויר טפר, שהינה גם מגשרת משפחתית,  בעלת הכשרה ביחסים וזוגיות שנותנת שירותי גישור תעזור לכם למצוא את עמק השווה ולהגיע להבנות.  

עו"ד ברויר טפר תציע פתרונות יצירתיים לסוגיות שיעלו וזאת על פי נסיונה הרב בנושאים אלו. אומנם גם במקרה של גישור לא מדובר על הליך פשוט מבחינה רגשית, אך הדבר עדיף על כל אופציה אחרת. אין סיבה לשלם הון עתק ולהגיע לאינספור דיונים, אז איפה כאן הדילמה?

בחרו עוד היום לפנות לעו"ד אושרית ברויר טפר, מגשרת משפחתית וזוגית ותראו שגם אתם תוכלו להיפרד בצורה יפה, מכבדת ומלמדת את הילדים והסביבה שאפשר גם אחרת.

כל היתרונות שמהם תהנו אם תפנו לשירותי גישור במשרדינו.

נושא הגישור אומנם קיים כבר לא מעט שנים, אך יש אנשים שלא מכירים אותו לעומק. לכן תמיד עולה השאלה: האם עו"ד גישור יעשה עבודה מספיק טובה? או שזה הולך להיות עוד בזבוז זמן וכסף בדרך לפרידה? אין על כך תשובה אחת נכונה, כי זה תלוי, כמובן, בשאלה באיזה עו"ד גישור תבחרו. היתרונות בפניה למשרדינו ברורים ורבים:

  • נעזור לכם להיפרד בקלות
  • נעזור לכם להיפרד תוך שמירה על כבוד הדדי
  • נעזור לכם להתמודד עם כל הסוגיות הקשורות לפרידה
  • התהליך יחסוך לכם כסף רב בכל מה שנוגע לגירושין
  • הגישור יחסוך לכם צער ועוגמת נפש
  • הגישור מביא לתוצאות מקסימליות בהסכמה

בגישור שסיומו חתימה על הסכם, תוכלו לשקול את מירב השיקולים בכל הנושאים שעולים בדרך לפרידה,  וזאת תוך שאתם שמים לנגד עיניכם את טובת הילדים, את טובת שני הצדדים ומתוך ראיית הזולת, בכבוד הדדי, תקשורת טובה.

למעשה, זה גם לא במקרה שעו"ד ברויר טפר מסייעת גם במחלוקות שאינן קשורות לגירושין ובדרך להסכם המיוחל נותנת מענה בעוד מישורים שכרוכים זה בזה.

למעשה, בכל נושא בוער ומטריד שגורם למחלוקות בין שני אנשים, גישור הוא פתרון ששווה לקחת בחשבון. זה תהליך הרבה יותר אנושי עבור שני הצדדים, מה שאומר שהוא גם יותר מהיר ופחות מכאיב. לכן, אם אתם בטוחים שהגיע הזמן להתגרש, בהחלט כדאי לעשות זאת בעזרת המשרד שלנו.

איזה סוגיות יעלו במסגרת הגישור

כאשר פונים למשרדינו לא תמיד ברור מראש מה הנושאים שיעלו ומה נוכל לעשות למענכם. בפועל אנחנו רואים שבמסגרת הגישור או מו"מ עולות מגוון של סוגיות המטרידות אתכם, הזוג שבוחר להיפרד.

למשל, אם מבחינתכם העניין המרכזי הוא חלוקת הרכוש – הרי שעל כך נדון עמכם. לעומת זאת, אם מה שבאמת מטריד אתכם זו המשמורת על הילדים, זו תהיה כמובן הסוגיה הראשונה שעליה נדבר, וכך הלאה עם כל הנושאים שמטרידים אתכם גם לעתיד לבוא.

אחד מתפקידים של עו"ד אושרית ברויר טפר הוא לעשות סדר בעניינים. היא תחליט על מה מדברים קודם, איך עושים זאת וכיצד להגיע לעמק השווה בכל נושא ועניין. זה ברור שלא כל צד יקבל תמיד כל מה שהוא רוצה, אך בעזרת תהליך גישור יש סיכוי גדול יותר ששני הצדדים ייצאו, פחות או יותר, מרוצים, שכן עו"ד תראה להם את התמונה הכוללת והרחבה.

משא ומתן

מו"מ, מצריך כישורים טובים במיוחד כדי להשיג עבור הלקוח שלך את המירב ויש לבנות אסטרטגיה כללית של התיק המשפטי כדי להפיק את המירב מתהליך המו"מ.

ההבדל בין גישור למו"מ הוא העובדה כי עו"ד שעורך גישור אינו מייצג צד אחד אלא הוא 'מטעם' שני הצדדים ועוזר להם לקדם את ההסכמות ביניהם לכדי הסכם.

משא ומתן מתנהל בין שני צדדים, בין עו"ד שלהם, להשגת מטרות ויעדים אותם שם לעצמו הלקוח להשיג במסגרת המו"מ. הנושאים והדגשים במו"מ הם אותם נושאים המטרידים את בני הזוג בתהליך הגישור אך פה בני הזוג לא עוברים את התהליך יחד אלא כל אחד בצד שלו. 

ניהול מו"מ יעיל, קצר, ממוקד וענייני הוא מפתח להשגת המטרות והיעדים אותם הציב לעצמו הלקוח באסטרטגיה אות בנה לו עו"ד.

אושרית ברויר טפר מנוסה ביותר בניהול מו"מ ועריכת הסכמים שנוסעים ממו"מ כזה. פנו עוד היום לקדם את ההסכם שלכם באמצעות עו"ד ברויר טפר.

במסגרת הגישור או המו"מ ניתן להגיע להסכם שלום בית, או להסכם גירושין הכולל את המרכיבים של הסדרי שהות, הסדר מזונות וחלוקת רכוש מוסכמת, 

===

עו"ד ברויר טפר  דוגלת  בפתרון סכסוך על דרך הפשרה, במו"מ ובגישור עד כמה שניתן וכשהדבר עולה בקנה אחד עם עם טובת הלקוח תוך הכוונת הלקוח להסכם טוב ונכון..
גישה זו עדיפה על פני התדיינויות ארוכות ומתישות שאת סופן מי ישורינו ואשר עלולות להביא למשל  להוצאות כלכליות של ההליך המשפטי וספיחיו,  פגיעה נוספת ביחסים המשפחתיים. יחד עם זאת חשוב להבהיר כי לעיתים טובת הלקוח הינה כן  התדיינות משפטית ובמקרה שכזה תפעל עו"ד במטרה להביא את התוצאה המשפטית המתאימה והטובה ביותר ללקוח.

אשמח שתפנו להליך גישור או מו"מ אצלי,  מתוך רצון לסייע לכם להצליח להגיע להסכם כולל צופה פני עתיד.

לפרטים נוספים התקשרו

השאירו פרטים, ואחזור אליכם