גירושין

עורך דין גירושין

ההבנה שהזוגיות כבר לא מחזיקה מעמד ושהגיע הזמן להיפרד הגיע אליכם? 

אתם תוהים איך נכון יהיה לסיים את מערכת היחסים שלכם? אתם לא לבד. לא מעט זוגות בישראל אומנם מתחתנים מתוך אהבה ועם תקווה גדולה, אך בפועל, למרבה הצער רבים מתגרשים.

מה שחשוב לדעת ולהבין זה שבין אם אתם נשואים שלוש שנים ובין אם חייתם ביחד שלושים שנים, יש דרך לעשות זאת.

אין ויכוח על כך שאתם יכולים לריב בבתי המשפט השונים בארץ. כל אחד מכם יכול לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין ובעזרתו אתם יכולים לצאת למאבק אינסופי.

האם זה באמת מה שאתם מאחלים לעצמכם? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם תוכלו לפנות לעורך דין מקצועי לענייני גירושין ובעזרתו להיפרד בצורה מכובדת, למה שלא תעשו זאת?

היום עוד ועוד זוגות כבר הבינו, ויכולים להעיד על כך, שגירושין זה משהו שצריך לעשות בצורה נכונה, שיש דרך אחרת, ובהחלט צריך עו"ד אחר, עם חזון שונה, עם הסתכלות בעיניים אחרות, שילווה אתכם בדרך הזו. 

היתרונות בשירותיו של עורך דין גירושין

אם אתם תוהים מדוע גם אתם, אחרי כל כך הרבה שנות נישואין וזוגיות, צריכים את שירותיו של עורך דין גירושין, דעו שאתם לא לבד. כל זוג שמתחיל לדבר ברצינות על גירושין רוצה לעשות זאת בדרך הקלה והמהירה, הבטוחה ועם מינימום פגיעה. סביר שאתם לא באמת רוצים לפגוע באותו אדם שאהבתם לאורך שנים, אך מצד שני, אתם לא רוצים לוותר על זכויותיכם.

כאן בדיוק עורך הדין שלכם לענייני גירושין נכנסת לתמונה. עוה"ד ברויר טפר אליה תפנו תוכל לעזור לכם לעבור את כל השלבים בצורה נכונה בדרך אל גירושים מהירים ולא יקרים. למעשה, אם תפנו אל עו"ד ברויר טפר עו"ד לענייני גירושין שמגיעה עם ניסיון וידע רב, תדעו שאתם בידיים טובות. 

אני, עו"ד אושרית ברויר טפר, לא רק עו"ד לענייני גירושין אלא גם מגשרת. לכן, אם אתם יכולים לפנות למשרדי וכך למעשה להגדיל את הסיכוי לסיים מהר יותר, למה שלא תעשו זאת? גישור הינו הליך ידידותי יותר לפרידה, מהי והרבה יותר אנושי. במסגרת הגישור מנסים להגיע לעמק השווה בכל אחד מהנושאים הבוערים. לכן זה לא משנה אם מה שמעסיק אתכם זה הילדים, הדירה או כל רכוש אחר, כי בכל מקרה, גישור זו דרך נכונה.

עזרתי לזוגות רבים להיפרד, תוך שמירה על כבוד הדדי, ולכן אין סיבה שלא אוכל לעזור גם לכם. משמעות הדברים היא שאם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בפרשיית פרידה ארוכה, קשה, כואבת ויקרה, כדאי שתצרו קשר עוד היום.

בין היתר עו"ד אושרית ברויר טפר עוסקת בניהול הליכי גירושין, הסכמי גירושין, תביעה להתרת נישואין, תביעת גירושין כרוכה, תביעת כתובה, הליכי גישור, ניהול הליכי שלום בית וכן במקרים מיוחדים של אלימות במשפחה וניכור הורי. 

לפרטים נוספים התקשרו

השאירו פרטים, ואחזור אליכם