אודות

אושרית ברויר טפר

עורכת דין ומגשרת

אודות

אושרית ברויר טפר

עורכת דין ומגשרת

משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר היינו משרד בוטיק המתמחה בענייני משפחה בירושלים  ומנוהל ע"י מייסדת המשרד עו"ד אושרית ברויר טפר שהינה בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום של דיני אישות ומשפחה על רבדיו השונים.

במשך שנות עבודתה, עו"ד ברויר-טפר טיפלה ומטפלת באופן אישי באלפי תיקים אשר בהם מוסדרים סוגיות רבות ומגוונו בענייני משפחה, והכל תוך סיוע ללקוחות לצאת מהמשבר שאליו נקלעו ולא רק בהיבט המשפטי, ולהמשיך בחייהם בתקווה מחודשת. 

עו"ד אושרית ברויר טפר מטפלת בתיקים בין במסגרת של מו"מ וכריתת הסכם נקודתי בעניינים מסויים או הסדר כולל ובין אם לאחר ניהול תיק והתדיינות בבית משפט או בבית הדין הרבני.  כמו כן מייצגת בערעורים ופניות לבית המשפט המחוזי ובבתי הדין הרבניים האזוריים ובית הדין הרבני הגדול.

עו"ד ברויר טפר בעלת הסמכה לעריכת ייפוי כוח מתמשך,  ומאמינה גדולה בתהליך הכנת ייפוי הכוח מתמשך ובהליך החשוב הזה אשר נותן שקט למשפחה לעתיד בתכנון עתידי של הגיל השלישי. הגישה המובילה של עו"ד אושרית ברויר טפר בתחום הגירושין מיושמת גם בתחום של עריכת צוואות וייפוי כוח מתמשך.  

מה שמוביל אותי ואת הלקוחות שלי קדימה / אני מאמין

גישתי כעו"ד וכמגשרת היא להביא תוצאות מירביות וטובות ללקוח. אני מלווה באופן אישי ומקצועי כל לקוח המגיע למשרד. אני מגדירה מראש את האסטרטגיה בכל תיק לאחר הבנת המורכבות של הסוגיות המשפטיות, ההיבטים המשפחתיים והרגשיים העומדים בפני הלקוח. 

אני מאמינה בייצוג אנושי ורגיש תוך כדי נחישות. כדי לקבל את ההישג המתאים לכל אדם, דרושה הובלה שתביא את התוצאה האופטימלית, לצד רגישות למצב המורכב, לקושי המשפחתי, לילדים שלעיתים מעורבים וכן לבני הזוג והמשפחה המורחבת.

אני משמשת גם כמגשרת מקצועית ואף עברתי הכשרות מגוונות בתחום. אני בעלת נסיון רב בתחום גישור משפחה וגירושין בשיתוף פעולה. מתוך כל אלה, אני מאמינה בניהול מו"מ ובעריכת הסכמים יצירתיים שנותנים פתרון מותאמים ואישיים לכל לקוח מתוך ראיה הוליסטית הלוקחת בחשבון, ככל הניתן, את הצרכים העתידיים אשר ילוו את הצדדים בהמשך חייהם והשמתם בתוך מכלול הפתרונות. 

לצד הטיפול המשפטי המעולה והמקצועי, ניתנת תמיכה רגשית הנדרשת בשל מורכבויות 

הנושאים הנוגעים לכל אחד ואחת המצויים בהליכים מורכבים אלו.

בנימה אישית…

אם כבר הגעתם לצורך ולהבנה שאתם צריכים  לחפש עו"ד לענייני משפחה… הגעתם למקום הנכון אם אתם שוהים באתר שלי.

ככלל, הכרעות שיפוטיות תמיד פחות טובות שכן הן מפקיעות את היכולת שלכם לקבל החלטות על חייכם. אני חותרת להותרת המושכות אצל הלקוח על מנת שלא יאבד שליטה על חייו.

אני בונה את האסטרטגיה מראש ועושה הערכה במהלך הדרך מה צריך להתאים או לשנות.

אני חותרת לסיום כבר בשלב מו"מ כדי להשיג הסכם ממצה שילווה אתכם לאורך שנים.

אני משתדלת לסיים את ההליך עם מינימום פגיעה במעורבים. 

משתדלת למינימום מפגש עם מערכות – בימ"ש ,ביה"ד, שירותי רווחה כי לא צריך אותם אם ניתן להגיע להבנות גם בלי לערב מערכות גדולות, עמוסות ומעמיסות.

עם כל אלה יש לציין כי לא תמיד החזון לחתום על הסכם מתממש. לעיתים הצד השני מקשה וגם לא צריך לחתום על הסכמים בכל מחיר ועל כן במצב כזה, אני מנהלת את התיק מתוך מטרה לנצח, הכל בנחישות אך ברגישות האופיינית להליך זה.

אני מלווה ביעוץ וכלים מעולם האימון למען השגת מטרות שהם מעבר לסיום ההליך המשפטי וזאת מתוך הבנה שאם כבר לקוח מצוי בתהליך של פרידה, שיוכל לבנות את עצמו לעתיד לבוא, להשתחרר מכבלים, שילך קדימה תוך שינוי דפוסים.

ככלל, לקח לי שנים להבין כי הליך הגירושין הוא לא רק פירוק וסיום, אלא בניה חדשה ומחודשת של האדם, של מערכות יחסים חדשות, טובות יותר.

שיהיה לכם בהצלחה בדרך…

לפגישת היכרות ראשונית - צרו איתי קשר

השאירו פרטים, ואחזור אליכם לעזרה וייעוץ